I Niedziela Wielkiego Postu
  1. Rozpoczęliśmy Wielki Post, 40 dni pokuty, wytrwałej modlitwy. Podejmijmy zadanie naszego osobistego nawrócenia. Ponownie rozpalmy naszą osobista modlitwę, wróćmy na niedzielną Mszę Świętą do Kościoła, skorzystajmy z sakramentalnej spowiedzi.
  2. Każdego dnia przed Mszą Świętą możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania.
  3. W każdy piątek Wielkiego Postu Droga Krzyżowa w łączności ze Msza świętą a w niedziele śpiewamy Gorzkie Żale. Za pobożny udział w nabożeństwach pasyjnych możemy uzyskać odpust zupełny.
  4. Spowiedź sakramentalna przed każdą Mszą Świętą.
  5. W przyszłą niedziele nasza kolekta inwestycyjna
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc polskim Misjonarzom.
  7. Tradycyjnie możemy włączyć się w jałmużnę caritasu, skarbonki są ba bocznym ołtarzu.
  8. Zachęcam do przekazania 1% naszego podatku na Caritas diecezji pelplińskiej. Informacje na stoliku przy wyjściu z Kościoła