Niedziela Dobrego Pasterza
  1. Dzisiejsza Niedziela jest dniem modlitw o powołania kapłańskie jak i za powołanych. Modlimy się za nasze Seminarium Duchowne, za naszych kapłanów, by zawsze byli wierni powołaniu, na które odpowiedzieli.
  2. Rozpoczęliśmy miesiąc maj – szczególnie poświęcony Matce Bożej, nabożeństwo majowe od poniedziałku do piątku w łączności ze Mszą Świętą.
  3. Każdego dnia podczas Mszy Świętej modlimy się o ustanie epidemii, oraz modlitwą różańcową o 20,30.
  4. Jest nowy nr Pielgrzyma oraz małego pielgrzyma.
  5. Dziękuję za ofiary składane na utrzymanie naszej parafii, składane podczas Mszy Świętej, przekazywane indywidualnie, czy wpłacane na kont naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. Przypominam, że w kościele obowiązuje nas zakrywanie ust i nosa, może to być szalikiem, chustką czy maseczką.
  7. Spowiedź każdego dnia przed Mszą Świętą.