Ogłoszenia na I Niedzielę Adwentu
  1. Rozpoczynamy Adwent – radosny czas oczekiwania na Narodzenie Pana Jezusa.
  2. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary, które przeznaczamy na nasze cele inwestycyjne.
  3. W dni powszednie zapraszam na Rorty, w Ocyplu o 17.00 a we Wdzie o 18.00, dzieci i dorosłych zapraszam jak co roku z lampionami. Dzieci każdego dnia będą miały możliwość zabrania do domu figurki Matki Bożej, robimy serduszka na których wypisujemy swoje imię i nazwisko oraz jaki dobry uczynek w tym czasie chcemy zrobić.
  4. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne, w I czwartek modlimy się o święte powołania kapłańskie i zakonne.
  5. W I piątek do południa odwiedzę chorych naszych parafian, po południu spowiedź święta w Ocyplu o 16.30 a we Wdzie 0 17.30.
  6. W I sobotę we Wdzie o 9.00 różaniec i Msza Święta w intencji róż różańcowych, a w Ocyplu o 16.30 różaniec i Msza Święta w intencji róż różańcowych.
  7. W przyszłą niedzielę dzień modlitw i zbiórka do puszek na pomoc kościołowi katolickiemu na Wschodzie.
  8. Jest nowy nr Pielgrzyma
  9. W zakrystii są do nabycia świecie Caritas Wigilijne dzieło pomocy dzieciom duże po 20 zł i małe po 10 zł., oraz opłatki na stół wigilijny.