Ogłoszenia na I Niedzielę Wielkiego Postu
  1. Rozpoczęliśmy Wielki Post, czas naszej przemiany serca, gorącej modlitwy, postu i uczynków miłosierdzia.
  2. Módlmy się mocno o pokuj dla Ukrainy. Z całego serca dziękuję za wparcie materialne, w parafii Ocypel zebraliśmy 2.740 zł a w parafii Wda 3.570 zł sumę 6.310 zł przekazałem niezwłocznie do Caritas Diecezjalnej. Jak co roku w czasie Wielkiego Postu Caritas organizuje tzw. Skarbonkę miłosierdzia, w tym roku ofiary przeznaczone są na pomoc Ukrainie. Skarbonki wyłożone są w kościele.
  3. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W każdy piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej, w Ocyplu o 17 a we Wdzie o 18.
  5. W każdą Niedzielę śpiewamy Gorzkie Żale w Ocyplu o 9.30 a we Wdzie o 11.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz polskich misjonarzy „Ad gentes”.
  7. 25 marca zapraszam na 24 godzinne rozważanie Męki Pańskiej. Rozpoczęcie 25 marca w piątek Mszą Świętą o 16.30. Podczas nabożeństwa wystawienie Najświętszego Sakramentu przez całą dobę. Rozważania każdej godziny męki Pańskiej są wejście w mistyczne doświadczenie spotkania z Panem Jezusem. Zapraszam do udziału w tym wydarzeniu.
  8. Jest nowy nr Pielgrzyma.