Ogłoszenia na IV Niedzielę Zwykłą
  1. Bóg zapłać za składane dziś ofiary, które przeznaczamy na cele inwestycyjne naszej parafii.
  2. W środę 2 lutego, święto Ofiarowania Pańskiego. Tego dnia modlimy się za osoby życia konsekrowanego oraz o powołania zakonne. Podczas Mszy Świętych odbędzie się poświęcenie świec. Dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej zapraszam na 17.00 do kościoła w Ocyplu, w czasie Mszy Świętej będą miały poświęcone świece.
  3. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne. W I czwartek modlimy się o święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za powołanych.
  4. W I piątek do południa odwiedzę chorych naszych parafian. Po południu w Ocyplu spowiedź święta od 16.30 a we Wdzie od 17.30. Podczas spowiedzi adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W I sobotę we Wdzie o 9.00 różaniec i Msza Święta w intencji róż różańcowych a w Ocyplu o 16.30 różaniec i Msza Święta w intencji róż różańcowych.