Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkanocy
  1. Miesiąc maj poświęcony jest NMP, nabożeństwa majowe w łączności z Mszą Świętą od poniedziałku do piątku.
  2. W każdą środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, którą odprawiamy przed Mszą Świętą, polecając całą naszą parafię oraz nasze osobiste intencje.
  3. Spowiedź święta codziennie przed każdą Mszą Świętą.
  4. W środę wspominamy Matkę Bożą z Fatimy, w maju rozpoczęły się objawienia fatimskie. Zapraszam na nabożeństwo fatimskie o 19.00 w Ocyplu, już tradycyjnie następne co miesiąc w innej parafii.
  5. Podczas każdej Mszy Świętej modlimy się o ustanie epidemii, oraz podczas naszej modlitwy różańcowej o 20.30 w łączności z całym kościołem w Polsce.
  6. Przypominam, iż w Kościele podczas nabożeństw jesteśmy zobowiązani do zakrywania ust i nosa.
  7. Dziękuję za ofiary składane na utrzymanie naszego kościoła. Bóg zapłać.