Ogłoszenia na XIII Niedzielę Zwykłą
  1. Dziś nasza kolekta inwestycyjna, Bóg zapłać za składane ofiary.
  2. Jutro uroczystość św. Piotra i Pawła przeniesiona z niedzieli.
  3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne, w pierwszy czwartek miesiąca modlimy się za powołanych oraz o święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  4. W I piątek do południa odwiedzę chorych naszych parafian a popołudniu spowiedź święta w Ocyplu o 16.30 a we Wdzie o 17.30.
  5. W I sobotę modlimy się za róże różańcowe oraz o nowe róże, we Wdzie o 9.00 różaniec i Msza św. a w Ocyplu o 16.30 różaniec i Msza św.
  6. Od soboty zaczynamy nasze Msze Święte w Mermecie o 18.00 i w Smolnikach o 19.00, dodatkowa Msza Święta w Ocyplu w niedziele o 12.30
  7. Jest do nabycia nowy nr Pielgrzyma.
  8. Przypominam, iż nadal jesteśmy w czasie pandemii. Zgodnie a rozporządzeniem Ministerstwa Zdrowia nadal obowiązuję nas zakrywanie ust i nosa w miejscach publicznych.