Ogłoszenia na XXII Niedzielę Zwykłą
  1. Bóg zapłać za złożone ofiary, które przeznaczamy na cele inwestycyjne naszej parafii.
  2. To ostatnia niedziela sierpnia, tym samy wracamy w zwykły porządek Mszy Świętych. Kończymy Msze Święte w Mermecie i Smolnikach oraz o 12.30 w Ocyplu.
  3. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne. W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o powołania i za powołanych.
  4. W pierwszy piątek do południa odwiedzę chorych naszych parafian a po południ spowiedź święta w Ocyplu od 16.30 a we Wdzie od 17.30. podczas spowiedzi adoracja Najświętszego Sakramenty.
  5. W pierwszą sobotę modlimy się w intencji róż różańcowych naszej parafii we Wdzie o 9.00 różaniec i Msza Święta a w Ocyplu o 16.30 różaniec i Msza Święta.

Przypominam o obowiązku zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych. Dziękuje za naszą wspólną odpowiedzialność.