Ogłoszenia na XXII Niedzielę Zwykłą
  1. Kończymy powoli wakacyjny czas. Dzieciom życzę dobrego powrotu do szkoły, niech to będzie dla was piękny czas wzrastania.
  2. Dzisiejszą niedzielą kończymy wakacyjny układ Mszy Świętych. A od następnej niedzieli Msze Święte we Wdzie o 8.00 i o 11.00 a w Ocyplu o 9.30.
  3. Bóg zapłać za złożone ofiary, które przeznaczamy na cele inwestycyjne naszej parafii.
  4. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne w I czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. We Wdzie po Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do 19.30 oraz możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  5. W I piątek do południa odwiedzę chorych naszych parafian a po południu spowiedź święta w Ocyplu o 16,30 a we Wdzie o 17.30
  6. W I sobotę we Wdzie o 9.00 różaniec święty i Msza Święta w intencji róż różańcowych a w Ocyplu o 16.30 różaniec i Msza Święta w intencji róż różańcowych.