Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
  1. Dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. Bóg zapłać za złożone ofiary, które przeznaczmy na cele inwestycyjne naszej parafii.
  3. We wtorek w ostatni dzień maja obchodzimy święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.
  4. Od środy w dni powszednie po Mszy Świętej nabożeństwo czerwcowe, wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlimy się litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa .
  5. W tym tygodniu przypadają dni Eucharystyczne. W I czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów.
  6. W I piątek do południa odwiedzę chorych naszych parafian, po południu spowiedź święta w Ocyplu od 16.30 a we Wdzie od 17.30.
  7. W sobotę we Wdzie o 9.00 różaniec i Msza Święta w intencji róż różańcowych, w Ocyplu o 16.30 różaniec oraz Msza Święta w intencji róż różańcowych.
  8. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. To ostatnia niedziela czasu Wielkanocy.
  9. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.