Ogłoszenia IV Niedziela Wielkiego Postu
blog img
  1. Dziś nasza kolekta inwestycyjna, Bóg zapłać na składane ofiary.
  2. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, którą odprawiamy w łączności ze Mszą Świętą
  3. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne, W pierwszy czwartek spowiedź święta w Ocyplu 16.30 a we Wdzie o 17.30, z racji Drogi Krzyżowej nie będzie spowiedzi w piątek. W piątek do południa odwiedzę chorych naszych parafian, będzie to już spowiedź wielkanocna.
  4. W piątek zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w Ocyplu o 17.00 a we Wdzie o 18.00.
  5. W niedzielę napraszam na Gorzkie Żale.
  6. W przyszłą niedzielę już tradycyjnie odbędzie się Wielkanocny kiermasz przygotowany przez podopiecznych Caritas w Skórczu. Dochód przeznaczony jest na letni wyjazd podopiecznych placówki.

 

W piątek zostały wywiezione śmieci z naszych cmentarzy. Po raz kolejny zwracam  się z prośbą o nie wrzucanie do kontenerów, ziemi, naturalnych kwiatów, krzewów, gałązek. Na to jest miejsce na kompostowniku. W kontenery wrzucamy, znicze szklane, wkłady plastikowe, folie, sztuczne kwiaty. Apeluje o to gdyż od 1 kwietnia cena za śmieci wzrasta o ponad 100%.