Ogłoszenia na Niedzielę Trójcy Przenajświętszej
  1. Dzisiejsza Niedziela kończy czas spowiedzi i komunii świętej wielkanocnej.
  2. W najbliższy czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Msze święte w tym dniu zostaną odprawione we Wdzie o 8.00 i 9.30. po Mszy św. o 9.30 wyruszy procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy, które bardzo proszę przygotować. W Ocyplu Msza św. o 12.00 i po jej zakończeniu procesja. Na procesję bardzo proszę Strażaków do niesienia krzyża i baldachimu, panie z Żywego Różańca do niesienia chorągwi, dziewczynki do sypania kwiatków, młodzież do niesienia obrazów i różańca. Dziewczynki, które chciały by sypać kwiaty proszę aby przyszły na próby w poniedziałek, wtorek i środę na godzinę 18.00 do Kościoła we Wdzie a w Ocyplu 17.00
  3. Dzieci Pierwszokomunijne proszę by były w swoich strojach.
  4. W oktawie Bożego Ciała procesja po Mszy świętej wieczornej.