Ogłoszenia na XII Niedzielę Zwykłą
blog img
  1. Bardzo dziękuję wszystkim za udział w procesji Bożego Ciała, dziękuję tym rodzinom, które przygotowywały piękne ołtarze przy swoich domach, dziękuję strażakom, dziewczynkom sypiącym kwiaty, parafianom i gościom.
  2. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, tego dnia nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. W najbliższą sobotę 29 czerwca już IV Święto Ryby w Ocyplu. Jest to impreza charytatywna, celem jest zbiórka pieniędzy na rzecz chorej 10letniej Edytki z Lubichowa, dziewczynka ma wodogłowie, przepuklinę oponowordzeniową, padaczkę, rozszczep kręgosłupa oraz paraliż nóg. Dochód pozwoli w dalszej rehabilitacji.
  4. W najbliższą niedzielę 30 czerwca będziemy świętować nasz odpust parafialny, Najświętszego Serca Pana Jezusa. Sumę odpustową o 11.00 odprawi Oficjał Sądu Biskupiego ks. kan. Dr Wiesław Mazurowski. Po Mszy Świętej tradycyjnie zapraszamy całą naszą parafię oraz gości na świętowanie przy stole w ogrodzie plebanii.
  5. W przyszłą niedziele nasza kolekta inwestycyjna.
  6. Jest do nabycia nowy nr Pielgrzyma