Ogłoszenia na XIII Niedzielę Zwykłą
  1. Dziś we Wdzie Odpust Parafialny, Mszę Świętą o godzinie 11.00 celebrował będzie ks. kan. Dr Wiesław Mazurowski Oficjał Sądu Biskupiego. Po Mszy Świętej tradycyjnie zapraszamy całą parafię oraz gości na wspólne świętowanie przy stole w ogrodzie plebanii.
  2. Już teraz bardzo dziękuję kołom gospodyń z  Wdy, Smolnik i Mermetu za ciasta na odpust, dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się by ten dzień był dla nas radosnym wydarzeniem, dziękuję ofiarodawcom, i wszystkim za ogrom pracy włożonej w przygotowania.
  3. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne. W czwartek modlimy się o powołania i za powołanych do kapłaństwa i życia konsekrowanego. W piątek spowiedź święta w Ocyplu od 16.30 a we Wdzie od 17.30. Natomiast chorych naszych parafian odwiedzę w piątek 12 lipca.
  4. Dziś nasza kolekta inwestycyjna, Bóg zapłać za złożone ofiary.
  5. Od 6 lipca kontynuujemy Msze święte w soboty o 18.00 w Mermecie i o19.00 w Smolnikach, natomiast w Ocyplu od niedzieli 7 lipca dodatkowa Msza święta o 12.30
  6. Jest do nabycia nowy nr Pielgrzyma i małego Pielgrzyma.
  7. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli i dni, które przed nami.