Ogłoszenia na XVII Niedzielę Zwykłą
  1. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na cele inwestycyjne naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. We wtorek przez naszą parafię przechodzić będą pielgrzymi z Gdyni na Jasną Górę. Swój odpoczynek i porę śniadaniową będą mieli w Smolnikach.
  3. W środę natomiast we Wdzie zatrzymają się pielgrzymi z najdłuższej pielgrzymi z Helu na Jasną Górę, grupa Kaszubska. Około godz. 9.00 – 9.30 przybędą do naszej świątyni. Jak każdego roku ugośćmy ich serdecznie, potrzebna będzie woda, napoje, suchy prowiant. Już teraz dziękuję za ten dar od was, za waszą gościnność.
  4. W tym tygodniu przypadają dni Eucharystyczne. W Czwartek modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, w sposób szczególny w naszej diecezji. W piątek do południa odwiedzę chorych naszych parafian z posługą sakramentalną. Spowiedź pierwszo piątkowa w Ocyplu o 16.30 a we Wdzie od 17.30.
  5. Od czwartku przez cały sierpień w Kościele w Ocyplu o godz. 8.45 odmawiać będziemy różaniec święty, chcemy Panu Bogu przez ręce Maryi ofiarować naszą parafię, nasze rodziny, sprawy naszej umiłowanej ojczyzny. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  6. Jest do nabycia nowy nr Pielgrzyma i Małego Pielgrzyma