Ogłoszenia na XXVI Niedzielę Zwykłą
  1. Bóg zapłać za złożone ofiary, które przeznaczamy na cele inwestycyjne naszej parafii.
  2. Od wtorku rozpoczynamy miesiąc różańcowy. W dni powszednie po Mszy Świętej modlimy się na różańcu, zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy, szczególnie młodzież i dzieci.
  3. W tym tygodniu przypadają dni Eucharystyczne. W pierwszy czwartek modlimy się o powołania kapłańskie, w pierwszy piątek do południa odwiedzę chorych naszych parafian, a popołudniu spowiedź święta w Ocyplu od 16.30 a we Wdzie od 17.30. W sobotę modlimy się w intencji róż różańcowych naszej parafii.
  4. W przyszłą niedzielę zapraszam rodziców dzieci, które w maju przystąpią do I Komunii Świętej, na spotkanie po Mszy Świętej o 9.30 w Ocyplu.