Ogłoszenia na XXVII Niedzielę zwykłą
blog img
  1. Trwa miesiąc różańcowy, a zarazem Nadzwyczajny miesiąc poświęcony Misjom Katolickim. W dni powszedni po Mszy Świętej odmawiamy różaniec. Każdy z nas ma wiele trosk i zmartwień, chciejmy te nasze sprawy polecać Panu Bogu przez ręce Maryi, zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej. Znajdźmy czas by choć raz w tygodniu w tym miesiącu być w Kościele na różańcu.
  2. Młodzież do bierzmowania proszę by odebrała indeksy po Mszy Świętej w zakrystii.
  3. W przyszłą niedzielę Dzień Papieski po hasłem „Wstańcie, chodźmy”. Jak każdego roku zbiórka do puszek na stypendia Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  4. W przyszłą niedzielę 13 października zapraszam na Nabożeństwo Fatimskie na godzinę 19.00 w Kościele w Ocyplu. To ostatnie nabożeństwo w tym roku.