Ogłoszenia na XXX Niedzielę Zwykłą
  1. Bóg zapłać za złożone ofiary, które przeznaczamy na cele inwestycyjne naszej parafii.
  2. Po wieczornej Mszy Świętej odmawiamy różaniec, zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W najbliższą środę bardzo proszę o pomoc w uprzątnięciu obejścia naszego kościoła oraz cmentarza, kto mógłby nam pomóc zapraszam na 12.00.
  4. W czwartek będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i pojednania, w Ocyplu od 16.30 a we Wdzie od 17.30.
  5. Można przynosić wypominki za naszych zmarłych, roczne i jednorazowe.
  6. W Piątek Uroczystość Wszystkich Świętych. W Ocyplu Msza Święta o 9.30 z procesją na parafialny cmentarz, we Wdzie Msze Święte o 8.00 oraz 14.00 po której udamy się z procesją na parafialny cmentarz, gdzie modlić się będziemy za drogich nam zmarłych.
  7. W dzień zaduszny Msze Święte jak w niedzielę.
  8. W dniach od 1 – 8 listopada za pobożne nawiedzenie cmentarza oraz modlitwę za zmarłych, można uzyskać odpust za zmarłych i ofiarować go za dusze w czyśćcu cierpiące.
  9. Od 4 do 8 listopada po Mszy Świętem modlimy się różańcem świętym za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych.