Ogłoszenia na III Niedzielę adwentu
blog img
  1. Dziś już III Niedziela adwentu, to niedziela radości, powoli czas się wypełnia, prostujmy nasze ścieżki na przyjście Pana Jezusa.
  2. Jak zapowiadałem w ubiegłą niedzielę, dziś zbiórka do puszek na pomoc pogorzelcom z Osowa Leśnego. Bóg zapłać za waszą pomoc.
  3. Od poniedziałku do piątku zapraszam na Roraty, w Ocyplu o 17.00 a we Wdzie o 18.00, przychodzimy z lampionami.
  4. W zakrystii jest są do nabycia świece Caritas (małe) w cenie 8 zł, oraz opłatek wigilijny.
  5. Zachęcam gorąco do udziału w akcji Fundacji małych stópek, „Paczuszka dla maluszka”, możemy je zostawiać pod choinką, która jest już w kościele, nasze paczuszki przynosimy do 20 grudnia. Bardzo dziękuję już za paczuszki, które zostawiliście pod choinką w naszym kościele.
  6. W najbliższy piątek to jest 20 grudnia w naszych parafiach spowiedź święta adwentowa. Kapłani będą spowiadali w Ocyplu i we Wdzie od 16.00 do 17.00. tego dnia Msza Święta we Wdzie o 17.00 a nie o 18.00.
  7. KGW Wda zaprasza na spotkanie wigilijne mieszkańców naszej miejscowości, 21 grudnia o 16.00 w świetlicy wiejskiej.
  8. Jest do nabycia nowy nr Pielgrzyma