I Niedziela Wielkiego Postu
  1. Rozpoczęliśmy 40-dniowy okres pokuty, zachęcam do owocnego przeżycia tych świętych dni. Pomóc mogą nam w tym nabożeństwa pasyjne. W każdy piątek zapraszam na Drogę Krzyżową w Ocyplu o 17.00 a we Wdzie o 18.00,  a w niedzielę śpiewamy Gorzkie Żale w Ocyplu o 9.30 a we Wdzie o 11.00.
  2. W tym tygodniu przypadają dni Eucharystyczne.
  3. W pierwszy czwartek modlimy się o powołania kapłańskie szczególnie z naszej diecezji, tego dnia również spowiedź święta w Ocyplu od 16.30 a we Wdzie od 17.00.
  4. W pierwszy piątek do południa odwiedzę chorych naszych parafian z posługą sakramentalną, z racji nabożeństwa Drogi Krzyżowej nie będzie spowiedzi, dlatego zapraszam wszystkich w czwartek.
  5. W I sobotę miesiąca o 9.00 we Wdzie różaniec i Msza Święta w intencji róż różańcowych a w Ocypli o 16.30 różaniec i Msza Święta w intencji róż różańcowych.
  6. W pierwszą sobotę miesiąca wspólnota Wojownicy Maryi zaprasza na mężczyzn na różaniec święty ulicami Starogardu Gd. Wszelkie informacje na plakatach.
  7. W przyszłą niedzielę ogólnopolska zbiórka do puszek Ad gentes na rzecz polskich misjonarzy.
  8. Od poniedziałku 9 marca rozpoczynamy nasze Rekolekcje Wielkopostnie, które prowadzić będzie ksiądz Prof. Jarosław Babiński. W tych dniach są wolne intencje Mszy Świętych, jeśli ktoś byłby chętny zapraszam do zakrystii.