Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkiego Postu
blog img
  1. Przypominam, iż związku z stanem epidemii w naszym kraju, Księża Biskupi udzielili dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej. To wyjątkowa sytuacja, i należy w Eucharystii uczestniczyć w domu przez telewizję, radio, czy Internet. Dyspensa dotyczy dzieci i młodzieży, osób z infekcjami, starszych i tych, którzy się boją obecnej sytuacji.
  2. Msze Święte w naszym Kościele odprawiane są jak każdego dnia.
  3. Proszę Was o modlitwę w intencji zaprzestania epidemii, za chorych, lekarzy i służby medyczne. Każdego dnia o 20.30 łączymy się na modlitwie różańcowej. Ja w Kościele przed Najświętszym Sakramentem, a Wy moi drodzy w swoich domach. Wiem, że łączycie się ze mną i za to z całego serca Wam dziękuję. Mówmy o tej modlitwie wszystkim.
  4. Proszę byście pomyśleli o spowiedzi wielkanocnej, jest taka możliwość u nas w Kościołach przed każdą Mszą Świętą.
  5. W zakrystii można nabyć nowy nr Pielgrzyma
  6. W przyszłą niedzielę nasza kolekta inwestycyjna. Jesteśmy w trudnej sytuacji obecnie. Ale modlimy się, by ta sytuacja się już zakończyła.