Niedziela Zesłania Ducha Świętego
  1. Dzisiejsza uroczystość kończy okres wielkanocny w Kościele.
  2. Dzisiaj nasza kolekta inwestycyjna, Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. Od soboty nie obowiązują limity osób w kościołach, a co za tym idzie zachęcam do uczestnictwa już we Mszy Świętej w Kościele. Od 6 czerwca została zniesiona dyspensa od uczestnictwa na Mszy Świętej w Kościele, ale nadal dotyczy osób chorych i starszych. Nadal jest obowiązek zakrywania ust i nosa w miejscach publicznych.
  4. Czerwiec to miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, nabożeństwo czerwcowe w łączności ze Mszą Świętą w dni powszednie.
  5. W poniedziałek wyjątkowo nie będzie Mszy Świętej w naszym kościele.
  6. W najbliższym tygodniu dni eucharystyczne, w pierwszy czwartek modlimy się o powołania i za powołanych do kapłaństwa.
  7. W pierwszy piątek spowiedź święta w Ocyplu o 16.30 a we Wdzie o 17.30. Do południa odwiedzę chorych naszych parafian, proszę by jak ostatnio potwierdzić wolę przyjęcia mnie u naszych chorych.
  8. W pierwszą sobotę we Wdzie o 9.00 różaniec i Msza Święta w intencji róż różańcowych a w Ocyplu o 16.30 różaniec i Msza Święta.
  9. W przyszłą niedzielę podam szczegółowe informacje dotyczące procesji Bożego Ciała.
  10. Jest do nabycia nowy nr Pielgrzyma i Małego pielgrzyma.