Ogłoszenia na Niedzielę Trójcy Przenajświętszej
blog img
  1. Nabożeństwo czerwcowe w łączności ze Mszą Świętą wieczorna w dni powszednie.
  2. W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Msze święte we Wdzie o 8 i 9.30 z procesją a w Ocyplu o 11.00 z procesją. Tego roku w związku z stanem epidemicznym w naszym kraju nie będzie tradycyjnej procesji. Ksiądz Biskup Diecezjalny wydał komunikat respektując prawo państwowe jak i kościelne, może odbyć się tylko procesja wokół kościoła.
  3. W czwartek po Mszach Świętych zbiórka do puszek na pomoc pogorzelcom z Lubichowa.
  4. W przyszłą niedzielę kolekta na remont naszego Seminarium w Pelplinie.
  5. W przyszłą niedzielę zapraszam rodziców dzieci, które mają przystąpić do I Komunii Świętej na spotkanie po Mszy Świętej o 9.30 w Ocyplu.