Ogłoszenia na XXX Niedzielę Zwykłą
  1. Dzisiaj nasza kolekta inwestycyjna, Bóg pałać za złożone ofiary.
  2. W dni powszednie po Mszy świętej modlimy się na różańcu, zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Można składać wypominki za naszych zmarłych, roczne i jednorazowe.
  4. W niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze święte będą jak w niedzielę, we Wdzie o 8.00 i 11.00 w Ocyplu o 9.30. Na zakończenie Mszy świętej będziemy modlić się za naszych bliskich zmarłych, oraz zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu.
  5. W związku z zakazem gromadzenia się, nie odbędą się tradycyjne procesje na cmentarz. Modlić będziemy się podczas Mszy świętych, indywidualnie odwiedzamy cmentarze zachowując ostrożność i przestrzegając zasad sanitarnych.
  6. Przypominam o opłaceniu przedłużenia miejsca na cmentarzu, zawsze po 20 latach.