II Niedziela Adwentu
blog img
  1. Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitw i wsparcia materialnego katolików na wschodzie. Zbiórka do puszek przeznaczona jest na ten cel. Bóg zapłać za wsparcie.
  2. Dziękuję za wsparcie materialne również naszej parafii, za wszelkie ofiary przekazywane na nasze inwestycje oraz przekazywane na konto parafii.
  3. Zapraszam na Roraty, od poniedziałku do piątku, przychodzimy z lampionami. W tym roku Najświętsza Eucharystia – Cud nad cudami jest naszym tematem przewodnim.
  4. We wtorek uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W Ocyplu podczas Mszy Świętej będzie można złożyć zobowiązanie duchowej adopcji dziecka poczętego.
  5. W Adwencie pragniemy włączyć się w pomoc Fundacji „Małych Stópek”, Paczuszka dla Maluszka. Jak w ubiegłym roku pod choinką w Kościele możemy zostawić nasze paczuszki, wszelkie higieniczne rzeczy dla malutkich dzieci.
  6. W przyszłą niedziele jak już zapowiadałem będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania w Ocyplu w sobotę od 16.30 do 17.30 a w niedziele podczas Mszy Świętej. We Wdzie od 7.30 aż do zakończenia Mszy Świętej oraz od 10.30 do zakończenia Mszy Świętej.
  7. Można nabyć świece Caritasu duże po 15 zł. oraz małe po 8zł., jest również opłatek wigilijny.