Msze Święte Kolędowe
blog img

Moi Kochani.

Biorąc pod uwagę duchowe potrzeby Wiernych oraz ograniczenia i wymogi związane z pandemią wizyta kolędowa w tym roku będzie inna. Wiele nad tym myślałem, ale dla naszego wspólnego dobra zapraszam Was na wspólną modlitwę podczas Mszy Świętej w wyznaczonym dla danej ulicy czy wioski dniu. Mszę Świętą będę sprawował za Was, w waszych intencjach. Po Mszy przedstawiciel rodziny otrzyma wodę święcona i kolędowy obrazek z modlitwą. Po powrocie do domu Ojciec, Matka któreś z dziadków odmówi otrzymaną modlitwę i wodą święconą pokropi dom, mieszkanie lub gospodarstwo wzywając Bożego Błogosławieństwa. W związku z wieloma pytaniami wiernych dotyczących ofiar kolędowych informuję, iż jeżeli ktoś pragnie złożyć ofiarę może to uczynić wtedy kiedy będzie odbierać wodę i obrazek kolędowy. Te roczne ofiary kolędowe jak co roku przeznaczone są na potrzeby naszej parafii.

Plan Mszy Świętych Kolędowych

Parafia w Ocyplu Mszą Święta o godzinie 17.00

poniedziałek 4 stycznia – mieszkańcy ul. Kociewskiej (całość)

wtorek 5 stycznia – ul. Bagienna, Lubichowska, Wschodnia, Państwo Jankowscy

czwartek 7 stycznia – Spacerowa i Łąkowa

piątek 8 stycznia – Wcczasowa

poniedziałek 11 stycznia – Zakładników i Stolarska

wtorek 12 stycznia – Szkolna

środa 13 stycznia – Redanse, Krempka, Leśniczówka Baby

czwartek 14 stycznia – Jeziorna, Harcerska, Słoneczna, Brzozowa i Turystyczna i Świerkowa

piątek 15 stycznia – ul. Składnicowa, Dworcowa i Leśna

Parafia Wda Msza Święta o godzinie 18.00

poniedziałek 4 stycznia – mieszkańcy ul. Głównej (całość)

wtorek 5 stycznia – mieszkańcy ul. Szkolnej

czwartek 7 stycznia – Leśniczówka Lasek i Smolniki

piątek 8 stycznia – Wybudowania prawa i lewa strona, ul. Zaciszna i Bojanowo

wtorek 12 stycznia – Wdecki Młyn, Długie i Cisiny

środa 13 stycznia – Mermet

czwartek 14 stycznia – Działkowa, Smolnicka i Łąkowa

piątek 15 stycznia – Za Rzeką i Nadrzeczna