Ogłoszenia na IV Niedzielę Adwentu
blog img
  1. Ostatnia niedziela adwentu, zbliżamy się do radosnych obchodów uroczystości Bożego Narodzenia.
  2. Do środy zapraszam na roraty, dzieci i dorośli przychodzimy z lampionami.
  3. Bóg zapłać za paczki dla małych dzieci z fundacji Małych Stópek.
  4. W czwartek Wigilia Bożego Narodzenia, mimo sytuacji w jakiej jesteśmy niech będzie to dla nas katolików radosne dziękczynienie za Boże wcielenie. Niech nasze świętowanie będzie przepełnione nadzieją na lepsze jutro.
  5. W wigilię Msza Święta Pasterska w Ocyplu o 22.00 a we Wdzie o 24.00.
  6. W pierwszy dzień świąt Msze Święte w Ocyplu o 9.30 a we Wdzie o 11.00, w drugi dzień świąt jak w niedzielę.
  7. W przyszłą Niedzielę nasza kolekta inwestycyjna.
  8. Informację o kolędach w tym roku podałem już na stronie internetowej. W tradycyjnym wydaniu kolęd nie będzie. Po nowym roku rozpoczniemy Msze Święte w intencji mieszkańców danej ulicy, wioski. Na które zapraszam, otrzymamy wodę święconą oraz specjalną modlitwę błogosławieństwa domu. Plan Mszy Świętych będzie wywieszony w gablocie, będę ogłaszał w przyszłą niedzielę, oraz będzie na naszej stronie internetowej.