Ogłoszenia na IV Niedzielę Zwykłą
  1. Dzisiaj nasza kolekta inwestycyjna, Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. We wtorek święto Ofiarowania Pańskiego, to dzień modlitw za osoby życia konsekrowanego. Msze Święte w Ocyplu o 17.00 i we Wdzie o 18.00. Do Wdy na msze świętą zapraszam dzieci, które w mają przystąpią do I Komunii Świętej, poświęcimy medaliki i świecie. Podczas każdej Mszy świętej będzie poświęcenie gromnic.
  3. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W tym tygodniu dni eucharystyczne. W pierwszy czwartek modlimy się o powołania kapłańskie oraz a powołanych.
  5. W piątek do południa odwiedzę chorych naszych parafian, w po południu spowiedź święta w Ocyplu o 16.30 a we Wdzie od 17.30. Każdego dnia przed Mszą Świętą można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania.
  6. W sobotę we Wdzie o 9.00 różaniec i Msza Święta w intencji róż różańcowych a w Ocyplu o 16.30 różaniec i Msza Święta.
  7. W przyszłą niedziele 7 lutego na prośbę Księdza Biskupa przeprowadzimy zbiórkę na odbudowę Kościoła w Kasparusie.