Zmartwychwstanie Pańskie
blog img
  1. Chrystus Zmartwychwstał! Bóg naszą nadzieją. To największe wydarzenie świętować w kościele będziemy przez kolejne 50 dni. Życzę Wam moi drodzy radości Zmartwychwstania, Bóg daje nam nowe życie, by nasze było odnowione. Byśmy zasłużyli na nasze zmartwychwstanie.
  2. Dziękuję z całego serca za Waszą obecność na uroczystościach przez ostatnie dni i dziś, dziękuje za przygotowanie naszego kościoła, wszystkim, którzy się do tego przyczynili, za kwiaty, dekoracje, ministrantom, organiście. Ale przede wszystkim Wam, że jesteśmy tu jako wspólnota, za sakrament pokuty i pojednania, za nasze modlitwy, post, jałmużną.
  3. W Poniedziałek Wielkanocny msze święte jak w niedzielę we Wdzie o 8 i 11 a w Ocyplu o 9.30.
  4. W sobotę we Wdzie o 9.00 różaniec i Msza święta w intencji róż różańcowych a w Ocyplu o 16.30 różaniec i Msza święta w intencji róż różańcowych.
  5. Przyszła Niedziela to Niedziela Bożego Miłosierdzia. Tego dnia zbiórka do puszek na cele charytatywne naszej diecezji.
  6. Jest do nabycia nowy nr Pielgrzyma oraz modlitewniki z modlitwami do św. Józefa