Wniebowstąpienie Pańskie
blog img
  1. Dziś niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W dni powszednie po Mszy Świętej nabożeństwo majowe.
  4. W przyszłą niedziele Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres Wielkanocny w Kościele.
  5. Administratorem cmentarza parafialnego jest proboszcz. Przypominam, że bez zgody administrator, nie można nic na cmentarzu robić, zmieniać, sadzić drzew czy krzewów. Przypominam, że po 20 latach od pochówku należy przedłużyć miejsce na cmentarzu. Postawienie pomnika, wjazd kamieniarzy na cmentarz musi być za zgodą administratora cmentarza.

W czwartek w okolicy godziny 17.00 jedna firma kamieniarska zdewastowała naszą bramę na dole cmentarza. Mieli otworzoną bramę główną. Właściciel owej nieprofesjonalnej firmy  nie poczuwał się do naprawy, więc zgłosiłem sprawę na Policję, jako dewastację naszego parafialnego mienia.