Ogłoszenia na XVII Niedzielę Zwykłą
  1. Witam wszystkich gości wypoczywających na terenie naszych parafii.
  2. Dzisiejsza Niedziela w Kościele w Polsce jako dzień solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Polsce i Europie. Po mszy świętej zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym.
  3. Dzisiejsza kolekta jest naszą kolekta inwestycyjną, Bóg zapłać za złożone ofiary.
  4. W piątek 30 lipca w Smolnikach w godzinach poranny zatrzyma się piesza pielgrzymka z Gdyni na Jasną Górę, a 31 lipca w sobotę, również w godzinach przedpołudniowych we Wdzie przy kościele zatrzyma się piesza Kaszubska Pielgrzyma z Helu na Jasną Górę. Jak każdego roku ugośćmy ich w naszej parafii. Przyda się woda w małych butelkach, coś do zjedzenia dla pielgrzymów.
  5. Do nabycia jest nowy nr Pielgrzyma „kim byli rodzice Maryi – Joachim i Anna.

Ogłoszenie społeczne

1 sierpnia (Niedziel) w salce katechetycznej przy parafii w Skórczu będzie uruchomiony punkt szczepień covid-19. Każdy to chciałby się zaszczepić będzie miał taką możliwość w godzinach 8.15 do 19.15 z przerwą od 12.30 – 13.30.