Ogłoszenia na XXIII Niedzielę Zwykłą
  1. Dzisiejsza niedziela w Kościele w Polsce jest dniem modlitw i solidarności z Afgańczykami. Modlimy się o pokój w Afganistanie i na całym świecie. W przyszłą niedziele zbiórka do puszek na pomoc Afgańczykom.
  2. Od poniedziałku można zapisywać intencje mszy świętych na nowy rok. Proszę by zapisywać tylko w dni powszednie.
  3. Dziś po Mszy świętej o 11.00 we Wdzie spotkanie z młodzieżą, która przygotowywała się do sakramentu bierzmowania.
  4. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Obchodzimy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, to dzień modlitw w intencji kobiet.
  5. Po mszy świętej jest do nabycia nowy nr pielgrzyma.
  6. W przyszłą niedzielę w świt lisy wiejskiej we Wdzie w Sali komputerowej w godzinach od 9.00 do 13.00 będzie możliwość wypełnić nasz obowiązek Spisu Powszechnego. Kto chciałby się spisać musi mieć dowód osobisty i podać pesel. Jeden członek rodziny może spisać wszystkich podając odpowiednie nr pesel.