Ogłoszenia na Niedziele i Uroczystość Wszystkich Świętych
blog img
  1. Dzisiaj w naszych parafiach wizytacja kanoniczna księdza Biskupa, którego serdecznie witamy. Podczas Mszy Świętej o godz. 11.00 we Wdzie ksiądz Biskup udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszych parafii.
  2. Bóg zapłać za złożone ofiary, które przeznaczamy na cele inwestycyjne naszej parafii.
  3. W poniedziałek Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze święte w Ocyplu o 9.30 po której będzie procesja na cmentarz i modlitwy za naszych zmarłych. We Wdzie Msze święte o 8.00 i o 14.00 po której procesja na nasz cmentarz i modlitwy za zmarłych. Przez cały miesiąc listopad możemy uzyskać odpust za naszych zmarłych.
  4. We wtorek wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, Msze święte we Wdzie o 8.00 i 18.00 a w Ocyplu o 9.30 i 17.00.
  5. Od wtorku do czwartku po Mszy Świętej wieczornej różaniec za zmarłych, których polecamy Bożemu Miłosierdziu w wypominkach jednorazowych.
  6. W tym tygodniu przypadają dni Eucharystyczne, w I czwartek modlimy się o święte powołania kapłańskie i za powołanych. W I piątek do południa odwiedzę chorych naszych parafian a po południu możliwość skorzystania z sakramentu pokuty w Ocyplu od 16.30 a we Wdzie od 17.30. tradycyjnie podczas spowiedzi adoracją Najświętszego Sakramentu. W I sobotę miesiąca we Wdzie o 9.00 Msza święta i różaniec w intencji róż różańcowych a w Ocyplu o 16.30 różaniec i Msza święta w intencji róż różańcowych.
  7. Jest do nabycia nowy nr Pielgrzyma
  8. Dziękuję wszystkim za pomoc w uprzątnięciu obejścia naszego Kościoła, i wywiezienie liści.