Ogłoszenia na XXVII Niedzielę zwykłą
  1. Rozpoczęliśmy miesiąc różańcowy. W dni powszednie po Mszy Świętej odmawiać będziemy różaniec święty. Zapraszam do wspólnej modlitwy. Tyle mamy spraw i intencji, o co mamy się modlić. Zróbmy sobie postanowienie, że ten miesiąc poświęcę Matce Najświętszej ofiarowując wszystkie nasze sprawy w modlitwie różańcowej.
  2. W przyszłą niedziele obchodzić będziemy kolejny Dzień Papieski. Po Mszach świętych zbiórka do puszek ba fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  3. W piątek zapraszam młodzież, która przygotowuję się do bierzmowania na swoje spotkanie, po Mszy Świętej w kościele we Wdzie.
  4. Można wypisywać imiona zmarłych na wypominki roczne i jednorazowe. Proszę by zapisywać wyraźnie, by można było je później odczytać.
  5. Jest do nabycia nowy nr Pielgrzyma a w zakrystii kalendarze na nowy 2022 rok.