Ogłoszenia na IV Niedzielę Adwentu
  1. Dziś czwarta niedziela adwentu. Dużymi krokami zbliżamy się do świąt Bożego Narodzenia. W prostowaniu dróg naszego życia dziś pomoże nam sakrament pokuty i pojednania. Dziękuję księdzu za posługę w konfesjonale.
  2. Zapraszam na roraty, zostało nam cztery dni – niech to czuwanie z Maryją i Józefem będzie dobrym przygotowaniem do świąt.
  3. W czwartek odwiedzę chorych naszych parafian z posługą sakramentalną przed świętami. Można zgłosić chorych, którzy by chcieli skorzystać z sakramentów.
  4. Są do nabycia świece Caritasu oraz opłatek na stół wigilijny.
  5. W piątek Wigilia Bożego Narodzenia. Pasterka w Ocyplu o 22.00 a we Wdzie o 24.00.
  6. W sobotę Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msza święta w Ocyplu o 9.30 a we Wdzie o 11.00
  7. II dzień świąt to niedziela i msze święte jak w każdą niedziele. Tego dnia nasza kolekta inwestycyjna.
  8. Kolędy rozpoczniemy od niedzieli 1 stycznia 2022 roku, od parafii Wda.
  9. Bóg zapłać za włączenie w się w pomoc fundacji „Małych stópek” paczuszka dla maluszka. Dziękuję za złożone już paczki i do wtorku można jeszcze włączyć się pomoc.