Ogłoszenia na II Niedzielę Zwykłą
  1. Trwamy w czasie kolędowym. W dni powszednie rozpoczynamy kolędowanie o godzinie 15.00 a w sobotę oraz niedzielę od 13.00. Od soboty rozpoczęliśmy kolędowanie w parafii Ocypel. Jak zapowiadałem chodzę bez ministrantów, ale uprzejmie proszę byśmy o nich pamiętali. Osoby, które są chore, na kwarantannie, czy nie chcą mnie przyjąć, proszę by poinformowały mnie o tym czy telefonicznie, przez kontakt na stronie internetowej lub sąsiadów. Również nie będę wchodził do domów osób, którzy nie chodzą do Kościoła, to z racji tego, nie trzeba mnie przyjmować z przymusu czy tradycji. Jeśli te osoby chcą jednak mnie przyjąć proszę by wyszły po mnie.
  2. Zakończyliśmy w piątek kolędowanie na terenie parafii Wda. Z całego serca dziękuje za naszą wspólną modlitwę w Waszych domach, za dobre słowo i serdeczną gościnność. Bóg zapłać za ofiary na naszych ministrantów oraz ofiary kolędowe, które jak każdego roku wspierają fundusz naszej parafii. Jeszcze raz za wszelkie dobro dziękuję i modle się by Boże Błogosławieństwo kolędowe przyniosło dobre owoce w naszych rodzinach i domach.
  3. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego.