Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkiego Postu
  1. Bóg zapłać za Waszą modlitwę w intencji pokoju na całym świecie oraz o ustanie wojny na Ukrainie. Dziękuję z całego serca za pomoc i wsparcie dla Ukraińców, za wsparcie akcji Paczka dla Ukrainy. To co potrzebne jest na naszej stronie internetowej, możemy sobie wybrać co chcemy kupić i wspomóc tę akcje Caritasu.
  2. Bóg zapłać za złożone ofiary, które składamy na cele inwestycyjne naszej parafii.
  3. W tym tygodniu I piątek miesiąca, wynagradzamy Sercu Pana Jezusa, spowiedź święta każdego dnia przed Mszą Świętą, w I sobotę chcemy wynagrodzić Niepokalanemu Sercu Maryi. W sobotę we Wdzie o 9.00 Msza Święta i różaniec a w Ocyplu o 16.30 różaniec i Msza Święta.
  4. Chorych naszych parafian odwiedzę 8 kwietnia w piątek.
  5. W przyszłą niedziele będzie możliwość skorzystania z sakramentu Pokuty i Pojednania, ksiądz będzie spowiadał już w sobotę w Ocyplu podczas Mszy Świętej, oraz przez całą niedzielę podczas Mszy Świętych. Zachęcam byśmy skorzystali z tej możliwości.
  6. Rekolekcje Wielkopostne w naszych parafiach rozpoczniemy w poniedziałek 4 kwietnia i będą trwały do środy włącznie.