Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkanocy
  1. Rozpoczynamy miesiąc maj – poświęcony Najświętszej Maryi Pannie, w dni powszednie modlimy się Litanią do Matki Bożej.
  2. Dziś dzieci naszych parafii przystąpią do I Komunii Świętej. Módlmy się za nie, by przyjmując Pana Jezusa do swojego serca, żyły nim na co dzień.
  3. We wtorek 3 maja uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Tego dnia odpust parafialny w Ocyplu, Msza Święta o 11.00 a we Wdzie Msze Święte o 8.00 i 9.30.
  4. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W tym tygodniu przypadają dni Eucharystyczne, w I czwartek modlimy się o powołania kapłańskie, w I piątek do południa odwiedzę chorych naszych parafian, a po południu o 16.30 spowiedź w Ocyplu a we Wdzie o 17.30
  6. W pierwszą sobotę miesiąca we Wdzie o 9.00 Msza Święta i różaniec w intencji róż różańcowych a w Ocyplu o 16.30 różaniec i Msza Święta.
  7. Przyszła Niedziela to niedziela Dobrego Pasterza, przez cały tydzień modlić się będziemy o powołania kapłańskie oraz za nasze Seminarium Duchowne.
  8. Po mszy świętej jest do nabycia nowy nr Pielgrzyma.