Ogłoszenia na XIII Niedziele Zwykłą
  1. Witam wszystkich wypoczywających na terenie naszych parafii.
  2. Bóg zapłać za złożone ofiary, które przeznaczamy na cele inwestycyjne naszej parafii.
  3. Dziś w parafii Wda, dzień odpustu. Sumę odpustową o godz. 11.00 sprawować będzie ks. kanclerz Adam Kałduński. Po Mszy Świętej rada parafialna oraz KGW Smolniki i Wda zapraszają na piknik w ogrodzie plebani.
  4. Jutro wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy.
  5. W środę uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
  6. W ramach odnowy Eucharystycznej w naszej diecezji, w każdy czwartek w kościele we Wdzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Początek po Mszy Świętej i do godz. 19.15 Adoracja odbywa się w ciszy i będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  7. W tym tygodniu przypadają dni Eucharystyczne. W I piątek do południa odwiedzę chorych naszych parafian, a po południu spowiedź święta, w Ocyplu od 16.30 a we Wdzie od 17.30.
  8. W pierwszą sobotę we Wdzie o 9.00 różaniec i Msza Święta w intencji róż różańcowych naszej parafii a w Ocyplu o 16.30 różaniec i Msza Święta w intencji róż różańcowych naszej parafii.
  9. Rozpoczęliśmy czas wakacyjny, dlatego wznawiamy Msze Święte w sobotę w Mermecie o 18.00 i w Smolnikach o 19.00, w niedzielę dodatkowa Msza Święta w Ocyplu o 12.30