Ogłoszenia na XXVI Niedzielę Zwykłą
  1. Bóg zapłać za złożone ofiary, które przeznaczamy na cele inwestycyjne naszej parafii.
  2. Dziś spotkanie z uczniami klas 8, które chcą rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania, po Mszy Świętej o 11.00 we Wdzie. Zapraszam tez jednego z rodziców czy opiekunów.
  3. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek święto świętych Michała, Gabriela i Rafała, Archaniołów. W czwartek po Mszy Świętej we Wdzie Adoracja Najświętszego Sakramentu do 19.15.
  5. W sobotę rozpoczynamy nowy miesiąc, w dni powszednie po Mszy Świętej odmawiać będziemy różaniec święty, zapraszam do wspólnej modlitwy. Maryja objawiając się na ziemi, prosił byśmy odmawiali różaniec. Znajdźmy czas proszę by być na naszej wspólnej modlitwie.
  6. W sobotę we Wdzie o 9.00 różaniec i Msza Święta w intencji róż różańcowych a w Ocyplu o 16.30 różaniec i Msza Święta w intencji róż różańcowych.