Ogłoszenia na XXVII Niedzielę Zwykłą
  1. Październik jest miesiącem modlitwy różańcowej. W dni powszednie po Eucharystii odmawiamy różaniec. Mamy tyle spraw, powierzmy to w modlitwie różańcowej
  2. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, którą odmawiamy w łączności ze Mszą Świętą.
  3. W piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, tego dnia zapraszam dzieci, które w mają przystąpią do I Komunii Świętej, na Mszę Świętą we Wdzie na 18.00, otrzymają poświęcone różańce.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca, modlimy się w intencji świętych powołań kapłańskich. We Wdzie po Mszy Świętej adoracją Najświętszego Sakramentu do 19.15.
  5. W I piątek do południa odwiedzę chorych naszych parafian. Spowiedź święta I piątkowa w Ocyplu o 16.30 a we Wdzie o 17.30