Ogłoszenia na XXXI Niedzielę Zwykłą
blog img
  1. Bóg zapłać za składane dziś ofiary, które przeznaczamy na cele inwestycyjne naszej parafii.
  2. Jutro ostatni dzień października a zarazem ostatni dzień naszej wspólnej modlitwy różańcowej, którą odmawiamy po Mszy Świętej. Dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę, szczególnie młodzieży, która przygotowuje się do bierzmowania i dzieciom które przygotowują się do przyjęcia Pana Jezusa do swojego serca.
  3. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte we Wdzie o 8.00 i 14.00, po której wyruszy procesja na nasz parafialny cmentarz, w Ocyplu Msza Święta o 9.30 po której procesja na nasz parafialny cmentarz.
  4. We środę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, Msze Święte we Wdzie o 8.00 i 18.00 a w Ocyplu o 9.30 i 17.00.
  5. W dniach od 1 do 8 listopada za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za naszych zmarłych możemy uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za jednego zmarłego.
  6. W środę, w czwartek i piątek modlić się będziemy za naszych zmarłych zapisanych w wypominkach jednorazowych modlitwą różańcową.
  7. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. W I czwartek modlimy się i święte powołania kapłańskie i zakonne, oraz modlimy się za zmarłych kapłanów.
  8. W I piątek do południa odwiedzę chorych naszych parafian. Młodzież do bierzmowania proszę by do spowiedzi przyszli w dni powszednie przed Mszą Świętą, gdyż z racji różańca za zmarłych nie będzie wiele czasu.
  9. W sobotę we Wdzie o 9.00 różaniec święty i Msza Święta w intencji róż różańcowych a w Ocyplu o 16.30 różaniec i Msza Święta w intencji róż różańcowych.
  10. Jest do nabycia nowy nr Pielgrzyma