Ogłoszenia na II Niedzielę Adwentu
  1. Dziś dzień modlitw i zbiórka do puszek na rzecz pomocy materialnej Kościołowi katolickiemu na Wschodzie.
  2. W dni powszednie zapraszam na Roraty, które odprawiamy w Ocyplu o 17.00 a we Wdzie o 18.00
  3. W czwartek uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Tego dnia zapraszam dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej, na Mszę Świętą w Kościele we Wdzie o 18.00, będą miały poświęcone swoje medaliki.
  4. Chciałbym byśmy i w tym roku włączyli się w miarę naszych możliwości w pomoc fundacji małych stópek, Paczuszka dla Maluszka. Potrzebne są środki higieniczne dla małych dzieci. Paczki przynosimy do Kościoła.
  5. Są do nabycia świece Caritas duże w cenie 20 zł i małe w cenie 10 zł, oraz opłatek na stół wigilijny.