Uroczystość Narodzenia Pańskiego
blog img
  1. Dziś uroczystość Narodzenia Pańskiego. Wszystkim parafianom i gościom pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech Dzieciątko Jezus, Bóg, który stał się jednym z nas Błogosławi nam, strzeże naszego życia i prowadzi drogami wiary. Niech ten czas będzie dla nas błogosławiony, byśmy potrafili obdarzyć się dobrocią i miłością.
  2. W poniedziałek II dzień świąt, Msze Święte we Wdzie o 8.00 i 11.00 a w Ocyplu o 9.30. W kościele w Ocyplu podczas Mszy Świętej będzie możliwość przystąpienia do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  3. We wtorek święto świętego Jana Apostoła i Ewangelisty.
  4. W sobotę ostatni dzień roku, zapraszam na Msze Świętą we Wdzie o 16.00 a w Ocyplu o 17.00, dziękować będziemy Panu Bogu za miniony rok i prosić będziemy o Jego błogosławieństwo i opiekę na kolejne dni Nowego Roku. Z racji, że 1 stycznia to niedziela, te Msze Święte będą sprawowane z liturgii niedzielnej.
  5. W nowy rok msze Święte we Wdzie o 11.00 a w Ocyplu o 12.30
  6. Jeszcze do Nowego Roku można włączyć się w pomoc Fundacji Małych Stópek „Paczuszka dla maluszka”
  7. Wizyty duszpasterskie tego roku rozpoczniemy od parafii Ocypel, od poniedziałku 2 stycznia. Plan Kolęd wywieszony jest w gablocie. Te rodziny, które w minionym roku nie przyjęły kolęda, a chciały by w tym nowym roku, proszę by poinformowały mnie, bym przyszedł z Bożym Błogosławieństwem do waszych domów.
  8. Jest do nabycia nowy nr Pielgrzyma