Ogłoszenia na I Niedzielę Wielkiego Postu
  1. Rozpoczęliśmy Wielki Post w owocnym przeżyciu tego czasu pomóc nam mają nabożeństwa pasyjne. W każdy piątek w łączności ze Mszą Świętą nabożeństwo Drogi Krzyżowej a w każdą niedzielę śpiewamy Gorzkie Żale.
  2. Spowiedź święta w dni powszednie przed każdą Mszą Świętą.
  3. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary, które przeznaczamy na cele inwestycyjne naszej parafii.
  4. W piątek minął rok od rozpoczęcia ludobójczej wojny na Ukrainie, modlimy się o sprawiedliwy pokój. Dziś po Mszy Świętej zbiórka do puszek na pomoc Ukrainie.
  5. W każdy czwartek w kościele we Wdzie po Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.00
  6. W tym tygodniu przypadają dni Eucharystyczne, w I czwartek modlimy się o święte powołania kapłańskie i zakonne.
  7. W I piątek do południa odwiedzę chorych naszych parafian.
  8. W I sobotę we Wdzie o 9.00 różaniec i Msza Święta w intencji róż różańcowych a w Ocyplu o 16.30 różaniec i Msza Święta w intencji róż różańcowych.
  9. W przyszłą niedziele zbiórka do puszek na rzecz polskich misjonarzy „Ad gentes”