Ogłoszenia na II Niedzielę Wielkiego Postu
blog img
  1. Trwamy w Wielkim Poście. W owocnym przeżyciu tego czasu mają nam pomóc nabożeństwa pasyjne, w każdy piątek zapraszam na Drogę Krzyżową w Ocyplu o 17.00 a we Wdzie o 18.00. Natomiast w każdą Niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali w Ocyplu o 9.30 a we Wdzie o 11.00.
  2. Dziś zbiórka do puszek na rzecz polskich misjonarzy Ad Gentes.
  3. Można składać ofiary na kwiaty do grobu pańskiego.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Każdego roku Caritas organizuje akcję „Skarbonka Miłosierdzia”, zachęcamy całe rodziny do włączenia się w to dzieło. Tegoroczne ofiary przeznaczone będą na wsparcie dzieci z Ukrainy, które na wojnie straciły swoich rodziców. Tradycyjnie skarbonki przynosimy w Wielką Sobotę na poświęcenie pokarmów.
  6. Jest do nabycia nowy nr Pielgrzyma