Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkiego Postu
blog img
  1. Trwamy w Wielkim Poście. W owocnym przeżyciu tego czasu mają nam pomóc nabożeństwa pasyjne, w każdy piątek zapraszam na Drogę Krzyżową w Ocyplu o 17.00 a we Wdzie o 18.00. Natomiast w każdą Niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali w Ocyplu o 9.30 a we Wdzie o 11.00.
  2. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  3. W czwartek we Wdzie po Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. Każdego roku Caritas organizuje akcję „Skarbonka Miłosierdzia”, zachęcamy całe rodziny do włączenia się w to dzieło. Tegoroczne ofiary przeznaczone będą na wsparcie dzieci z Ukrainy, które na wojnie straciły swoich rodziców. Tradycyjnie skarbonki przynosimy w Wielką Sobotę na poświęcenie pokarmów.
  5. Dziś po Mszy Świętej o 11.00 proszę by spotkały się róże różańcowe naszej parafii.
  6. W piątek 24 marca od 19.00 w kościele we Wdzie będziemy przeżywać 24 godziny Męki Pańskiej, które zakończymy Mszą Świętą w sobotę 25 marca o 18.00. Każda godzina jest rozważaniem konkretnej godziny męki Chrystusowej. Już dziś zapraszam, by znaleźć sobie odrobinę czasu by być to w naszej świątyni przed Najświętszym Sakramentem w tym szczególnym czasie łaski.