Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkiego Postu
blog img
  1. Dziś we wspomnienie św. Józefa – Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, modlimy się w intencji mężczyzn i ojców.
  2. W każdą niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali w Ocyplu o 9.30 a we Wdzie o 11.00.
  3. W piątki nabożeństwo Drogi Krzyżowej w Ocyplu o 17.00 a we Wdzie o 18.00.
  4. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, przez ręce Matki Bożej polecamy Panu Bogu nasze intencje, modlimy się za naszą parafię, o zdrowie dla naszych chorych i w naszych osobistych intencjach.
  5. W najbliższy piątek 24 marca we Wdzie o 18.00 Mszą Świętą rozpoczniemy nabożeństwo 24 godzin Męki Pańskiej. Przez całą dobę będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, a każda godzina to rozważanie konkretnej godziny Męki Pana Jezusa. Nabożeństwo zakończymy Mszą Świętą w sobotę 25 marca o 18.00. Podczas tej Eucharystii będzie można złożyć zobowiązanie Duchowej Adopcji dziecka poczętego. Ta Eucharystia nie będzie niedzielną! Tym nabożeństwem wpisujemy się w światową inicjatywę 24 Godzin Męki Pańskiej.
  6. W przyszłą niedziele nasza kolekta inwestycyjna.
  7. Spowiedź Wielkanocna w naszych parafiach będzie w Niedziele Palmową 2 kwietnia w Ocyplu od 15.00-16.00 we Wdzie od 16.00-17.00. w tym czasie będzie trzech księży posługiwało w konfesjonałach.
  8. Jest nowy nr Pielgrzyma.