Ogłoszenia na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego
blog img
  1. Dziś radujemy się z Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. W niedziele Zmartwychwstania Msze Święte we Wdzie o 8.00 i 11.00 a w Ocyplu o 9.30. W drugi dzień świąt Msze Święte we Wdzie o 8.00 i 11.00 a w Ocyplu o 9.30.
  2. Pragnę podziękować wszystkim za przygotowanie tych wielkich uroczystości, dziękuje za ofiary na kwiaty, dziękuje za przygotowanie grobu pańskiego, za przygotowanie naszego kościoła, sprzątającym dekorującym, dziękuje ministrantom za wielką pomoc, straży pożarnej, wszystkim bracia i siostry za piękne przeżycie i przygotowanie tych świąt.
  3. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek w kościele we Wdzie Adoracja Najświętszego Sakramentu po godziny 19.00.
  5. Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia, tego dnia zbiórka do puszek na cele charytatywne.