Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
  1. Dzisiejsza Niedziela to uroczystość Zesłania Ducha Świętego – dzień pięćdziesiątnicy. Ta uroczystość kończy okres wielkanocny w kościele.
  2. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary, które przeznaczamy na cele inwestycyjne naszej parafii.
  3. W poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła.
  4. Do środy włącznie zapraszam na nabożeństwo majowe w Ocyplu o 17.00 a we Wdzie o 18.00.
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Od tego dnia rozpoczynamy nabożeństwo czerwcowe, przed Najświętszym Sakramentem będziemy modlić się litanią do Serca Pana Jezusa.
  7. W tym tygodniu przypadają dni Eucharystyczne. W pierwszy czwartek modlimy się o święte powołania kapłańskie i zakonne.
  8. W pierwszy piątek do południa odwiedzę chorych naszych parafian a po południu spowiedź święta w Ocyplu od 16.30 a we Wdzie od 17.00
  9. W sobotę o 9.00 we Wdzie Msza Święta i różaniec w intencji róż różańcowych a w Ocyplu o 16.30 różaniec i Msza Święta w intencji róż różańcowych.
  10. Przyszła niedziela to uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  11. Jest nowy nr Pielgrzyma